משלוח חינם עד הבית מעל קנייה 350 ₪ הצטרף לחבר מועדון וקבל 40 ₪  משלוחים לכל הארץ משלוחים גם לחו'ל דרך החנות ב'אטסי'

תקנון

 1. ברוכים הבאים לאתר “שיין” תכשיטים, תכשיטי כסף ותכשיטים בעיצוב אישי, המשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת תכשיטים .
 2. תנאי השימוש באתר מהווים הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון , הבין אותן והסכים להן, התקנון מהווה חוזה מאושר בינך לבין הנהלת האתר SHINE.
 3. הניסוח בתנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות אך הכוונה לנשים וגברים כאחד.
 4. לחברה יש את הזכות לשנות את התקנון עפ”י שיקולה בכל רגע נתון ,להוסיף או לגרוע, ללא צורך בהתראה ו/או הודעה מוקדמת.
 5.  המחירים המוצגים באתר כוללים מע״מ
 6. סכום דמי המשלוח יופיע בעת ביצוע ההזמנה.
 7. אמצעי תשלום: כרטיס אשראי תקף או העברה בנקאית. כרטיסי אשראי – ויזה, דיינרס, ישראכרט ואמריקן אקספרס או PayPal (לקוחות הרשומים בשירות PayPal בלבד) ההזמנה מותרת מגיל 16 ומעלה. 
 8. ניתן לבצע רכישה טלפונית – דרך שירות הלקוחות בלבד בטלפון 052-329-0102
 9. רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות ה”עגלה” באתר. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח ללקוח בדואר האלקטרוני אישור על פרטי ההזמנה, אישור זה מעיד על כך שאכן פרטי ההזמנה נקלטו באתר החברה אך עדיין לא תסופק ההזמנה. רק לאחר אישור סופי מחברת כרטיס אשראי שהתשלום עבר, ואז ההזמנה תתקבל ותסופק והחבילה תשלח לכתובת שרשומה בהזמנה. 
 10. מנהלת החברה תהיה רשאית לא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא עפ”י שיקול דעתה הבלעדי. ולאחר שנמסרו הפרטים ניתנת הסכמת של הלקוח לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר. החברה רשאית לשלוח ללקוחותיה מידע פנימי של האתר, עדכונים בדואר האלקטרוני על שירותיה ומוצריה כמו מבצעים, הנחות, חידושים באתר, תוכן כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ’ב – 1982.
 11. ההחברה מתחייבת להכין ולארוז את ההזמנה כ3 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה.
 12. תכשיטים שהוזמנו בעיצוב אישי כמו תכשיטי חריטה או תכשיטים בהזמנה אישית בין 7-12 ימי עסקים כולל הכנתם ושליחתם.
 13. לאחר ביצוע ההזמנה, הנהלת האתר תבדוק את פרטי הלקוח שאכן כרטיס אשראי תקף וניתן לחייבו ושחברת האשראי אישרה אותו והתשלום עבר. במידה בו העסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי בשל סיבה כלשהי או נחסם או הוגבל לשימוש, יקבל הלקוח הודעה על כך תוך 48 שעות והוא ידרש למסור אמצעי תשלום אחר.
 14. במידה והלקוח בחר לשלם באמצעות PayPal הלקוח יתבקש להכניס את פרטי חשבון הPayPal  שלו. ולאחר אישור התשלום מחברת PayPal תקלט וישלח הודעה לאיימל על אישור ותסופק ההזמנה. התנאים בכפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של PayPal ולא של האתר.
 15. המשלוח מועבר לחברת המשלוחים ומגיע בין 3-7 ימי עסקים לרוב חלקי הארץ.
  ייתכנו עיכובים בהגעת משלוחים במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן.
 16. החברה עובדת עם חברת משלוחים פרטית ודואר ישראל ובדואר שליחים מגיעה עד בית הלקוח בתיאום מראש.
  האחריות של הלקוח להיות זמין בטלפון בין השעות  18:00-8:00 על מנת שהשליח יתאם את הגעתו. במידה והלקוח לא עונה לטלפון שלו עקב חוסר זמינות\ טעות במספר הטלפון שהזין בהזמנה, החבילה תחזור בחזרה לסטודיו שלנו והלקוח יאלץ לספוג עלות נוספת עבור המשלוח.
 17. החברה אינה אחראית על זמני המשלוח או עיכובים של חברת המשלוחים של דואר ישראל ושל החברת משלוחים הפרטית. החברה אינה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בתהליך ההזמנה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני. לכל בעיה או שאלה יש לפנות לשרות הלקוחות שלנו.
 1.  יש לדואג למלא פרטים נכונים ומדויקים. במידה ויימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח כי התכשיטים יגיעו ליעדם. נשמח לעזור לכם ולשנות פרטים כל עוד ההזמנה לא יצאה מהסטודיו, שלחו לנו הודעה בוואטסאפ 052-3290102 ונחזור אליכם תוך 24 שעות.  במידה והתכשיטים ישלחו ויחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, הלקוח יישא בתשלום בגין המשלוח וטיפול.
 2. תהליך הרכישה מותנת בכך שהתכשיט קיים במלאי. במידה ולא צויין כי התכשיט אינו קיים במלאי והמוצר בתום לב לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה , החברה לא תהיה מחויבת במכירת המוצר וללקוח לא תהיה תענה ו\או תביעה בעניין זה בגין כל סוג שהוא של נזק, בין אם זה נזק ישיר או עקיף אשר נגרם ללקוח או\ו לצד ג’. החברה תהיה מחוייבת להחזיר ללקוח סכום מלא עד 5 ימי עסקים או לחילופין לזכות בתכשיט אחר שיבחר.  
 3. במידה והפריט שהוזמן אינו קיים במלאי, אנו ניצור איתך קשר על מנת לסיים את ההזמנה או לבטלה.
 4. לפעמים קורה שהמוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי, באופן זמני. כתבו לנו שאתם מעוניינים בפריט ואנו ניצור איתכם קשר כשהפריט יחזור למלאי .

– ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר, ינתן ללקוח סכום כספי מלא כולל עלות המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.
– במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח הפריט אל הלקוח, ינתן החזר כספי עד 48 שעות מביצוע העסקה , בדמי ביטול של 10% מהעסקה. (לא כולל עלות משלוח).מאחר ולא נעשה שימוש בתכשיט הוא במצב תקין ובהצגת חשבונית/פתק החלפה ומנהלת האתר אישרה זאת.

 • ניתן להחליף כל פריט עד 14 יום מרגע קבלת המוצר, עם פירוט סיבת הביטול בהודעה בוואטספ או באיימל ל "SHINE" (כפוף לחוק הגנת הצרכן)

הזיכוי הכספי יתבצע תוך 5 ימי עסקים מרגע קבלת התכשיט חזרה לסטודיו, הזיכוי יתבצע בדרך שבה הלקוח שילם.

* יש לשים לב כי לא ניתן לזכות כרטיסי אשראי מסוג קרדיט ולכן בעלי כרטיסים מסוג זה יהיה רשאים להחליף או לקבל זיכוי באתר.
–  עגילים או תכשיטים בעיצוב אישי שהוזמנו בהזמנה מיוחדת או תכשיטי חריטה, לא יתאפשר החלפה או החזרה של התכשיט.
– האחריות לשנה מיום רכישת התכשיט עבור תכשיטי כסף וגולדפילד.
–  האחריות לא מכסה עבור תכשיט שנקרע או נשבר.
– במקרה של קבלת תכשיט פגום יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו על מנת שנוכל לטפל במקרה ולשלוח פריט חלופי.
– האחריות אינה תקפה במקרים של אובדן התכשיט או חלק ממנו .– במקרה של אובדן תליון או חלקים אחרים מהתכשיט, יהיה ניתן לרכוש חדש בעלות סמלית.
– מעל שנה יגבה 100₪ לצורך תיקון או ניקוי התכשיט.
– במקרה של שינוי גוון התכשיט כתוצאה משימוש לקוי בתכשיט אשר בא במגע עם חומרים כימים כמו אקונומיקה, חומרי ניקוי או חומצות אחרות ,ינתן לממש את האחריות על ניקוי התכשיט פעם אחת בלבד או לחלופין ישלח התכשיט לציפוי חוזר בעלות סמלית.

*תכשיטים  שעשויים מגולפילד, ציפוי זהב (מיקרוני) , כסף אמיתי ישנה אחריות של שנה על השחרה של הצבע או אבנים שנפלו.

* תכשיטים אשר מצופים זהב\כסף ישנה אחריות על הציפוי למשך 3 חודשיים.

* אין לחשוף את התכשיטים במגע עם חומרים כימים כמו ג’קוזי ,ספא, מלחים, חומרי ניקוי, אקונומיקה, תכשיטים קוסמטיים וחומצות אחרות אשר פוגעות בתכשיט.

 • פרטים אישיים

בעת ביצוע הקניה באתר תדרש להכניס למערכת האתר את הפרטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטים נוספים.

*הזנת פרטים שגויים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים אלה עלולים להינקט צעדים משפטיים. – הלקוח באתר יתבקש למסור את המידע האישי שלו על מנת לבצע את הרכישה באתר, החברה אינה שומרת את פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות בשום מאגר שהוא או במחשבי ו/או שרתי החברה. הפרטים המוזנים מוגנים ונותרים חסויים והם אינם נשמרים. היות ופעולות המשתמש באתר מבוצעות בסביבה מקוונת, אין לחברה יכולת להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות לשרתיה או חשיפת המידע האישי בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות, ועל כן, המשתמש מוותר בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכל נזק בקשר לכך, לרבות לשימוש שייעשה בשל כך במידע האישי.– בעלי האתר נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהיה בעליו אחראיים לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

 • הגנת פרטיות – בעלי האתר מתחייבים שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'.
 • כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של בעלי האתר.
 • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בעלי האתר.
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות
  דילוג לתוכן